Blog

 • Pokrycia dachowe Poznań — oferta firmy Kenger
  W asortymencie firmy Kenger znajduje się bogaty wybór produktów różnych producentów dachówek. Dzięki temu można bez problemu dopasować zastosowane rozwiązanie do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Planując montaż dachu w Poznaniu czy w każdym innym miejscu Polski, trzeba uwzględnić różne aspekty techniczne. Duże znaczenie ma zarówno wygląd pokrycia dachowego, jak i jego właściwości termoizolacyjne oraz odporność na uszkodzenia. 
 • Cegły klinkierowe Roben — stylowy produkt w korzystnej cenie
  Cegła klinkierowa jest dość popularnym materiałem, wykorzystywanym do budowy i wykańczania budynków. Dzięki jej użyciu można nadać wnętrzom tradycyjny charakter lub stworzyć solidną konstrukcję. Do zalet produktów firmy Roben na pewno zaliczyć można atrakcyjną cenę. Klinkier to materiał niezwykle solidny i wytrzymały, a do tego wysoce estetyczny, dlatego też trzeba za niego zapłacić nieco więcej. […]
 • Dachówka firmy La Escandella czy Roben? Najlepsze pokrycie dachowe dla domu jednorodzinnego
  Pokrycie dachowe to niezwykle istotna część domu jednorodzinnego. Wygląd dachu powinien zostać dopasowany do stylu, w jakim utrzymany jest projekt całego budynku. Przy wyborze dachówki, oprócz aspektów estetycznych, należy również zwrócić uwagę na jej parametry wytrzymałościowe i sposób montażu. Dachówka Brass czy Roben? Odpowiadamy, która z nich najlepiej się sprawdzi jako pokrycie dachowe w budynku jednorodzinnym.
 • Płytki na elewację czy klinkier? Najlepsze dostępne rozwiązania
  Podczas budowy domu trzeba brać pod uwagę wiele rzeczy, które będą miały wpływ na jego ostateczny wygląd i funkcjonalność. Wśród nich istotne miejsce zajmuje z pewnością zaaranżowanie zewnętrznej części budynku. Elewacja powinna nie tylko być ozdobą, ale także spełniać takie funkcje jak ochrona przed promieniami słonecznymi czy niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Jaką zatem podjąć decyzję co […]
 • Pokrycia dachowe Meyer Holsen – najwyższa jakość w ofercie firmy Kenger
  Wśród marek materiałów wykorzystywanych w branży budowlanej wybór produktów jest niezwykle bogaty. Dotyczy to praktycznie każdego elementu powstającego budynku, również tak ważnego, jak dach. Jest on dopełnieniem całości budowli, a dachówka powinna być dobrze dopasowana oraz dostosowana do stylu i charakteru całego projektu. Zatem najlepszym rozwiązaniem jest postawić na materiały gwarantujące najwyższą jakość, takie jak […]
 • Cegła klinkierowa Roben – optymalny stosunek ceny do wartości
  Cegła klinkierowa Roben to nie tylko gwarancja dobrego stylu i wysokiej jakości, ale też świetna inwestycja. Marka Roben to nie tylko prestiż, doskonałe parametry techniczne i nowoczesne wzory, a to może sugerować bardzo wysoką cenę cegły klinkierowej Roben. Nic bardziej mylnego, bo w ofercie firmy Kanger – jakość cegły klinkierowej i cena produktów są adekwatne.
 • Cegła klinkierowa Roben – gwarancja jakości i stylu
  Cegła klinkierowa wykorzystywana jest w budownictwie już od starożytności. Droga od lepionych ręcznie i suszonych na słońcu prymitywnych cegieł-palcówek do dzisiejszych nowoczesnych form, jak np. cegła klinkierowa Roben zajęła kilka tysięcy lat. W ostatnich latach zmieniła się jednak nieco rola, jaką pełni w budownictwie klinkier, a Poznań jest tego jednym z ciekawszych przykładów. W stolicy Wielkopolski znaleźć bowiem można sporą liczbę zabytkowych budowli, których budulcem była tradycyjna czerwona cegła klinkierowa.
 • Pokrycia dachowe – bezkonkurencyjna oferta firmy Kenger
  Początek sezonu 2021 i aktualna sytuacja na polskim rynku budowlanym przedstawiają się wyjątkowo optymistycznie. Branża świetnie obroniła się przed problemami związanymi z pandemią COVID-19. Większość inwestycji jest konsekwentnie realizowanych bez poważniejszych przeszkód, a wprowadzenie dodatkowych środków inwestycyjnych z unijnego Funduszu Odbudowy zapowiada dodatkowy zastrzyk energii i szybki wzrost ilości inwestycji.

Zapytanie Ofertowe

Jeśli masz jakieś pytania wypełnij formularz. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe